ماژول تایید شماره موبایل اپن کارت

ماژول تایید شماره موبایل اپن کارت

ماژول تایید شماره موبایل اپن کارت

ماژول تایید شماره موبایل اپن کارت

350,000تومان قیمت بدون مالیات: 350,000تومان
  • تعداد بازدیدها : 51
  • نسخه: 2.3-3.0
  • وضعیت محصول: فروش به صورت غیرآنلاین!

  • این محصول دانلود اتوماتیک ندارد، شما می توانید تیکت ثبت کنید و آن را بخرید.
برای خرید این محصول، از طریق تلگرام یا سامانه پشتیبانی مشتریان تماس بگیرید.

توضیحات

توضیحات

همواره یکی از نیاز های مدیریتی اپن کارت این بوده که شماره موبایل حساب کاربری که مشتری ثبت نام کرده تاییدش امکان پذیر باشد و در صورت تغییر شماره، تا تایید نشدن مجدد آن امکان تغییر شماره ممکن نباشد.

خب ما دقیقا همین کار را در این ماژول پیاده کرده ایم!

با نصب این ماژول عالی و کاربردی، تغییراتی به صفحه ویرایش پروفایل حساب کاربری مشتری در فروشگاه اعمال می شود که با ارسال یک کد یکبار مصرف به موبایل مشتری، مشتری بتواند شماره موبایلش را تایید کند و فقط زمانی امکان ثبت یا ویرایش شماره موبایل از طریق پروفایل امکان پذیر می شود که شماره موبایل مذکور، تایید شده باشد.

با توجه به اینکه دلیل استفاده از این ماژول اطمینان مدیریت فروشگاه از صحیح بودن شماره موبایل مشتری می باشد (تا بتواند با مشتری در صورت نیاز تماس بگیرد)، پس از نصب و فعال شدن این ماژول، فقط سفارش مشتری هایی قابل ثبت می باشد که شماره موبایلشان تایید شده باشد.

در صورتی که مشتری با شماره تایید نشده قصد خرید داشته باشد به صفحه سبد خرید ریدایرکت می شود و امکان رفتن به صفحه تسویه حساب وجود ندارد و پیامی نشان می دهد که کاربر متوجه شود و شماره موبایل خودر را تایید کند.


نکته: البته توجه داشته باشید که ما قبلا در ماژول "ورود / ثبت نام به سبک دیجی کالا" این حالت را داشتیم که با شماره موبایل تایید شده یا ایمیل تایید شده وارد می شد، که کلا شیوه ماژول این طور بود که با رمز یکبار مصرف از طریق موبایل یا ایمیل، یا از طریق ایمیل و رمز ثابت وارد می شد، اما در صورتی که ماژول "ورود /ثبت نام به سبک دیجی" را نداشته باشید یا نخواهید استفاده کنید، با همین ماژول "تایید شماره موبایل" تمامی حساب های کاربری مشتری های شما، چه جدید و چه قدیم مجبور به تایید شماره موبایل خود خواهند شد.

توجه : بدلیل نیاز به توابع ارسال پیامک برای این ماژول، برای نصب و استفاده از این ماژول باید حتما ماژول پیامک موجود در فروشگاه ما را نصب داشته باشید.


سامانه پشتیبانی مشتریان

راهنمای نصب

نظرات (0)

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب