درباره تیم فروشگاه اپن کارتی ها

درباره تخصص فروشگاه اپن کارتی ها

کمی درباره فروشگاه اپن کارتی ها

درباره تیم فروشگاه اپن کارتی ها

چرا ما را انتخاب کنید؟

01

حرفه ای در زمینه اپن کارت.

ما با داشتن بیش از 8 سال تجربه در زمینه اپن کارت می توانیم برای شما هرکاری که بخواهید در اپن کارت انجام دهیم، از برنامه نویسی گرفته تا طراحی قالب و طراحی افزونه های سفارشی و اختصاصی.

02

تضمین کیفیت محصولات.

همیشه سعی ما بر این بوده که محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب ارائه کنیم.

03

پشتیبانی دائم و قابل اطمینان.

علاوه بر اینکه محصولات ما دارای پشتیبانی 1 ماهه رایگان می باشد، برای سایر کاربرانی که مشتری ما نیستنند نیز پشتیبانی تجاری داریم تا بتوانیم به آنها نیز خدماتی ارزنده ارائه کنیم.

چند کلام درباره ما

about opencartiha

تخصص ما پشتیبانی، برنامه نویسی و طراحی قالب برای سیستم فروشگاه ساز اپن کارت می باشد.

همچنین کلیه خدمات مرتبط نظیر: طراحی قالب اختصاصی، سفارشی سازی قالب، کدنویسی، ویکیومد نویسی (سفارش سازی هسته اپن کارت بدون تغییر هسته)، فارسی سازی قالب های تجاری شما، کدنویسی طبق نیاز شما برای اپن کارت و کلیه خدمات مرتبط به فروشگاه ساز اینترنتی نیز قابل انجام می باشد، در این فروشگاه قالب ها و ماژول های تجاری اپن کارت موجود می باشد و به زودی پکیج های تجاری آماده نیز ارائه می شود، اما در صورتی که هر گونه نیازی در رابطه با این فروشگاه ساز اپن کارت داشته باشید می توانید با ما تماس بگیرید.

در صورتی که درباره محصولات فروشگاه هرگونه سوالی داشته باشید می توانید از طریق فرم تماس با ما تماس بگیرید، یا با شماره تلفن های موجود در فروشگاه (در ساعات کاری) تماس بگیرید، همچنین می توانید در کلیه پیام رسان های ایرانی و تلگرام نیز برای ما پیام بگذارید.

در صورتی که قالب، ماژول یا امکانات خاصی مدنظر شما می باشد که درحال حاضر در فروشگاه موجود نیست می توانید از طریق بخش تماس با ما درخواست نمایید، همچنین ما دارای آرشیو گسترده ای (از افزونه ها گرفته تا قالب های تجاری) می باشیم که هنوز در فروشگاه قرار نگرفته، برای هرگونه نیازی از طریق ایمیل یا تلفن یا پیام رسان ها می توانید تماس بگیرید.

تماس با ما