ماژول ورود با موبایل اپن کارت

ماژول ورود با موبایل اپن کارت

ماژول ورود با موبایل اپن کارت

ماژول ورود با موبایل اپن کارت

600,000تومان قیمت بدون مالیات: 600,000تومان
  • تعداد بازدیدها : 3121
  • نسخه: 1.5-2.0-2.1-2.2-2.3-3.0
  • وضعیت محصول: فروش به صورت غیرآنلاین!

  • دارای دانلود اتوماتیک بعد از پرداخت آنلاین

قبل از خرید موارد زیر را انتخاب نمایید

لطفا آدرس فروشگاه را بدون http:// یا https:// یا www وارد نمایید، مثال: yoursite.ir یا shop.yoursite.ir

توضیحات

توضیحات

حتما تاکنون موارد زیادی برایتان پیش آمده است که می خواستید در فروشگاه اپن کارتی شما به جای ایمیل، مشتری بتواند با شماره موبایل خودش وارد حساب کاربری شود یا اینکه خیلی مواقع پیش می آید که مشتری شما ایمیل ندارد و شما می خواهید این ضروری بودن ایمیل را در ثبت نام بردارید، اکنون با خرید و نصب این ماژول به این 2 مورد مهم دست پیدا می کنید.

خب حتما این سوال برایتان پیش می آید که اگر کاربران با موبایل وارد شوند دیگر امکان ورود با ایمیل نداریم؟ خیر چنین نیست، می توانید از طریق تنظیمات ماژول ورود با موبایل یا ایمیل را فعال کنید، تا مشتریان شما با هردو حالت بتوانند وارد شوند، همچنین در صورتی که تمایل داشتید حالت پیش فرض یعنی ورود با ایمیل هم در آن گنجانده شده است تا هر زمان تمایل داشتید به حالت اولیه برگردید.

علاوه بر قابلیت ذکر شده در بالا می توانید یکتا بودن موبایل را نیز تعیین کنید تا از ثبت نام مشتریان با شماره موبایل تکراری جلوگیری شود و البته با توجه به اینکه در نسخه 2 علاوه بر فیلد تلفن فیلد فکس نیز داریم، در نسخه 2 می توانید فیلد پیش فرضی که برای موبایل به عنوان فیلد یکتا تعیین می شود را نیز از بین تلفن و فکس تعیین کنید.

قابلیت دیگر این ماژول این  است که در صورتی که شما افزونه پیامک ما را نصب کرده باشید می توانید از فرم فراموشی رمز عبور برای موبایل استفاده کنید که یک رمز عبور جدید برای مشتری تولید می کند و آن را به موبایل مشتری ارسال می کند.

راهنمایی: برای خرید افزونه پیامک ما، در باکس جستجو بالا، کلمه "پیامک" را تایپ نمایید.


به طور خلاصه ماژول ورود با موبایل امکانات زیر را برای شما فراهم می کند :

  • امکان ورود با موبایل یا ایمیل به جای حالت پیش فرض (فقط ایمیل)
  • چک کردن یکتا بودن موبایل در ثبت
  • امکان غیرضروری شدن ایمیل در ثبت نام حساب کاربری و تسویه حساب
  • امکان ارسال رمز جدید به موبایل در صورت فراموشی رمز عبور


برای مشاهده پنل مدیریت و عملکرد ماژول می توانید اسکرین شات های ضمیمه شده را مشاهده نمایید.

نکته : تمام تغییرات توسط ویکیومد به هسته اپن کارت اعمال می شود، بنابراین حتما قبل از خرید یا نصب این ماژول ویکیومد را در فروشگاه خود نصب نمایید.

توجه : در صورتی که در فروشگاه شما از قالبی غیر از قالب پیش فرض استفاده می کنید، یا اینکه قالب پیش فرض را سفارشی سازی کرده اید، یا ماژول تسویه حساب یک مرحله ای (تسویه حساب سریع) نصب کرده اید، حتما گزینه "نصب و با قالب سازگار شود" را قبل از افزودن به سبدخرید انتخاب نمایید، در غیر این صورت انجام این کار بر عهده خودتان می باشد !


برای ورود به دمو فارسی کلیک کنید


سامانه پشتیبانی مشتریان

راهنمای نصب

نظرات (0)

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب