نحوه دریافت لایسنس محصول

نحوه دریافت لایسنس محصول

نحوه دریافت لایسنس محصول

نحوه دریافت لایسنس محصول

در سیستمی که برای فروشگاه  اپن کارتی ها نوشته شده است، اکثر محصولات ما خصوصا کلیه افزونه ها و ماژول های تجاری فروشگاه دارای فایل دانلود اتوماتیک می باشند که بعد از پرداخت آنلاین از طریق صفحه دانلودها در حساب کاربری قابل دریافت می باشد.

برای آگاهی از اینکه کدام محصولات دارای فایل دانلود اتوماتیک هستند کافی است صفحه توضیات محصول را باز نمایید و این مورد را چک نمایید.

در این سیستم برای ماژول های خریداری شده یک لایسنس اختصاصی تولید و ثبت می شود که در صفحه تاریخچه سفارش قابل مشاهده می باشد.

ماژول های خریداری شده فقط روی همان دامنه ای که هنگام ثبت سفارش در دیتابیس فروشگاه ذخیره می شود کار می کنند و ماژول هنگام نصب و فعال سازی به سرور فروشگاه ما وصل می شود و لایسنس و سایر اطلاعات موردنیاز را دریافت و ذخیره می کند و درستی و صحت اطلاعات شما را چک می کند.

در صورتی که در ثبت و فعال سازی ماژول های خریداری شده مشکلی داشتید از طریق سامانه پشتیبانی مشتریان، پیام رسان های ایرانی یا تلگرام فروشگاه می توانید پیام بگذارید (لطفا فقط از یک طریق اقدام نمایید و از چند طریق مختلف اقدام نفرمایید) تا در اولین فرصت ممکن پاسخ داده شود.

در صورتی که طبق توضیح ذکر شده در فروشگاه دامنه فروشگاهتان را به هنگام ثبت سفارش به درستی ثبت کرده باشید ماژول به راحتی فعال و در آدرس ثبت شده قابل استفاده می باشد و فقط در همان دامنه کار می کند، در صورت تغییر دامنه باید هزینه بروزرسانی (50 درصد هزینه محصول) را پرداخت نمایید تا دامنه ثبت شده شما به دامنه جدید تغییر کند.

در صورت وجود هرگونه سوال می توانید از طریق یکی از راه های ذکر شده در بالا می توانید سوالهای خود را با ما درمیان بگذارید.

به یاری خدا، به زودی همه محصولات خصوصا قالب های فروشگاه نیز به این سیستم دانلود اتوماتیک بعد از پرداخت آنلاین اضافه می شوند.