16 موقعیت برای ماژول بنر اپن کارت

16 موقعیت برای ماژول بنر اپن کارت

16 موقعیت برای ماژول بنر اپن کارت

16 موقعیت برای ماژول بنر اپن کارت

360,000تومان قیمت بدون مالیات: 360,000تومان
  • تعداد بازدیدها : 4745
  • نسخه: 1.5-2.0-2.1-2.2-2.3-3.0
  • وضعیت محصول: نسخه فارسی شده موجود است

  • دارای دانلود اتوماتیک بعد از پرداخت آنلاین

قبل از خرید موارد زیر را انتخاب نمایید

لطفا آدرس فروشگاه را بدون http:// یا https:// یا www وارد نمایید، مثال: yoursite.ir یا shop.yoursite.ir

توضیحات

توضیحات

 با استفاده از این ماژول می توانید بنر های فروشگاهتان را در 16 موقعیت مختلف بیشتر قرار دهید.

این 16 موقعیت به فایل های قالب اعمال می شود و شما را قادر می سازد  در موقعیت هایی غیر از 4 موقعیت اصلی اپن کارت نیز بتوانید بنر خود را نمایش دهید.

نکته : برای نسخه 1.5 ، این موقعیت ها فقط به ماژول بنر (آگی) ها اعمال می شود ولی برای نسخه 2 و 3 به کل چیدمان ها اعمال می شود، اما توجه داشته باشید که در صورتی که هر ماژول دیگری را در این موقعیت ها فعال کنید و ظاهر خوبی نداشته باشد عواقب آن با خودتان است، این موقعیت ها فقط مناسب بنرهای تکی یا کدهای html با ظاهر بنر و عکس می باشد و استفاده آن برای سایر ماژول ها جزو پشتیبانی ماژول قرار نمی گیرد و جزئیاتش برعهده خودتان می باشد.

نکته : از آنجایی که ماژول به صورت ویکیومد به قالب اعمال می شود، در صورت تمایل به نصب یا نصب و سازگاری با قالب، گزینه "نصب و با قالب سازگار شود" را موقع افزودن به سبد خرید، انتخاب نمایید.

توجه : ماژول برای تمامی نسخه های 2 و نسخه 3 اپن کات نیز بروزرسانی شد.

توجه : این ماژول فقط برای قالب های معمولی کاربرد دارد، در صورتی که قالب اختصاصی ای دارید که دارای موقعیت هایی غیر از موقعیت های پیش فرض اپن کارت می باشد، این ماژول برای شما مناسب نیست، چرا که احتمال زیادی وجود دارد که ماژول با اون موقعیت های اضافی سازگار نباشد و از طرفی هم داخل قالب تا یک حدی می توان موقعیت اضافه کرد، وقتی قالبتان خودش موقعیت اضافه دارد، دیگر نیازی به افزودن یک ماژول با این همه موقعیت به قالب نیست ! در صورتی که قالب شما دارای چنین شرایط باشد، سازگاری با قالب یا موقعیت های اضافه برایتان انجام نمی شود و در صورت تمایل به خرید باید خودتان سازگاری را در صورت نیاز انجام دهید.


سامانه پشتیبانی مشتریان

راهنمای نصب

نظرات (0)

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب